Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyen jegyekkel felvesznek...

Ilyen jegyekkel felvesznek ovodapedagogusnak ELTEre?

Figyelt kérdés

Irodalom : 1,3,4,5,5,5,5,5,5

Angol: 1,3,4,5,5,5,4


Duplazni szeretnek majd.

Ha ilyen "szinten" vagyok , sikerulhet irni mindkettobol egy 80%-os

erettsegit?

Ugy lenne meg a 320 pontom


2015. ápr. 24. 14:25
 1/5 A kérdező kommentje:

Jovore fogok erettsegizni..szoval meg van idom.

Csak erdekelne :)

2015. ápr. 24. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne mellé valami plussz plon (emelt érettségi, nyelvvizsga akármi). A 320 pont csak a minimum, afölött sokan jelentkeznek, és csak az első x-et veszik fel.

Amúgy én Angol-Matek szakos tanárira megyek ugyanott :D nekem 420 a ponthatár.. (idén, jövőre vszleg még tovább emelik).

2015. ápr. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet előre megjósolni, amúgy meg hogyha az érettségi eredményedet szeretnéd duplázni akkor teljesen mellékesek az év végi osztályzataid. Érdemes lenne egy nyelvvizsga letételén gondolkoznod, mert egyrészről pluszpont, másrészről a későbbiekben nagy hasznodra válik (elég egyéb leterheltség van és nem szerencsés a végére hagyni). Esetleg a két tárgy közül egy emelt szintű érettségi sem ártalmas lenne ártalmas.

Egyébként szerintem "papírformát" tekintve jó esélyekkel indulnál - ha az alkalmasságod is megvan a szakra jelentkezéshez.

Sok sikert hozzá!

2015. ápr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*sem lenne ártalmas - akartam volt írni:)
2015. ápr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én az ELTE-re két éve még úgy csináltam, hogy angolból lett egy 82%, magyarból 80%, duplázára mentem és letettem egy nyelvvizsgát. Hidd el, hasznos a nyelvvizsga! Nagyon de nagyon sokan nem kapják meg ezért a diplomájukat. Nálunk mindenki most kezd el angoltanárhoz járni, szenvednek vele az egyetem mellett, nem kezdenék neki most.

Nem baj, ha teszel mellette egy emeltet. Én emelt angolon morfondíroztam, de végül a nyelvvizsga mellett döntöttem a diplomaszerzés végett. Figyeld majd az idei ponthatárokat, mert vagy 1 hónapja mondták be mindenhol, hogy a második legnépszerűbb szak.


(Egy másodéves óvós)

2015. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!