Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri fellebbeznem, ha azért...

Megéri fellebbeznem, ha azért utasítottak el középiskolából, mert 4-en előttem állnak?

Figyelt kérdés
tehát a lényeg az, hogy pont felvettek volna egy jó középiskolába, csak pótfelvételi vagy mi miatt visszább estem, és így nem kerültem be. Azt mondták nekem, hogy van esélyem mert úgy is lessz üresedés stb. Szerintetek sikerrel járhat a fellebbezés? Az osztályomból akiket felvettek azoknak ugyan olyan a központi eredményük mint nekem, tehát nem vagyok náluk hülyébb.

2015. ápr. 28. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted, és még mindig nem.
2015. ápr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, ha sikerülne így bejutni akkor meg ők lennének ugyan abban a helyzetben, ők is felbeleznének és menne ez így a végtelenségig? De ha ráérsz lebbez fel. Max nem vesznek fel.
2015. ápr. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenki beiratkozik, akit felvettek. Nálunk 6-an döntöttek így.
2015. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyne érné már meg fellebbezni (nincs olyan, hogy lebbezz fel, nem igekötős ige, nincs olyan, hogy "lebbezni"), mért, tán fizetni kell érte? Van valami okod, amiért ne tennéd?
2015. ápr. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs rá okom, igazából é harcolok érte, mert itt van az a szak amire szeretnék is menni. Másik iskolába már felvettek, de ahhoz nem nagyon van kedvem, és ha valamihez nincs kedve az embernek, azt nem is akarja csinálni.
2015. ápr. 28. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen fellebbezz, nem kerül semmibe, főleg ha tényleg abba a suliba akarsz járni. Én azt tapasztaltam, hogy még májusban, de még a nyári hónapokban is nagy mozgás volt a végleges osztálynévsorokban, osztálylétszámokban. Meg van egy nagyon jó mondás, és ezt ne feledd: ,A lottószelvényt be kell dobnod azért, hogy nyerhess." És ez nagyon igaz az egész életre. Ha nem fellebbezel, akkor nem is kerülhetsz be álmaid sulijába, ha meg fellebbezel,akkor meg van rá esélyed. Tehát hajrá!!
2015. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :). Igazából sokak szerint eszem megvan ahhoz a sulihoz, csak tavaly eléggé gyenge tanuló voltam, félévkor 3 tárgyból is buktam.. Nem rossz a szakmunkás, de mindenki azt hitte (főképp tanárok) hogy egy szakmunkásba fogok kikötni valahol a legszarabb suliba. És ahhoz képest még így is elég sokat elértem, hogy össze kapartam 50 pontot a központin, amikor az alapvető matek tudásomat 7. osztályban nem szereztem meg (az volt az egyik tárgy amiből buktam) . És tényleg most olyan jó, hogy egy eléggé erős szakközép iskolába mehetek talán, szóval nem adom fel. Köszönöm a kommenteket.
2015. ápr. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!