Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Keszthelyi Vajda János Gimnázium?

Keszthelyi Vajda János Gimnázium?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Hányas átlag kell ahhoz, hogy felvegyenek? Felvételiken mit kérdezhetnek? Angol/ biosz felvételi mennyire nehéz? Mennyire nehéz bekerülni humán osztályba? Suliról vélemény?:))

Előre is köszönöm a válaszokat:)



2015. ápr. 28. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. 4.5 szerintem minimum. A bekerülés nehéz mert kb 60 embert vesznek fel+ a tehetséggondozó osztályba 6-8 embert. Humán osztály már nem létezik azok vagyunk mi (tehetséggondozó 6 osztályos képzés) majd 11.ben fog az osztályunk szétbomlani reálra és humánra. A suli szerintem jó, büszke lehet rá az ember ha ide jár. A tanárok meg a tanítás már egy másik téma, vannak nagyon jó tanárok, de vannak eszméletlen rosszak pl nálunk az igazgató tartja a fizikát és senki semmit nem ért.:)
2015. ápr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hévízen a Bibó nem érdekel?
2015. ápr. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bibón még nem gondolkodtam.

És akkor milyen osztályok vannak? 4.3 átlaggal már nem vennének fel?:/ Csak mert nagyon tetszik ez az iskola és nagyon szeretnék ide járni:/

2015. ápr. 29. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugi attól még felvehetnek, csak ugye azzal egyszerűbb egy kicsit mer több pontot viszel a "hozott pontoknál". Meg azért a leglényegesebb, hogy hogyan írod meg a központi felvételit meg a szóbelid hogyan sikerül. A gimibe indul: matek és biosz osztály ezek a B-sek, bioszra 15 és matekra 15embert vesznek fel kb., ebből áll öszze ez az osztály. Aztán vannak a C-sek akik a nyelvi osztály, ez is 15-15 ember kb.. Ebben az elolszlás német és angol nyelv szerint van. És van a tehetséggondozó ahová a Szent Imre versennyel lehet bekerülni. Itt emelt óraszám van magyar nyelv és irodalomból, matematikából, fizikából, történelemből, idegen nyelvből.

A 11. és 12. évfolyamon humán és reál szakirány közül lehet választani, ettől kezdve csoportbontásban tanítják a magyar nyelv és irodalom, történelem, matematika tantárgyakat. De amúgy minden fent van a Vajda honlapján.

2015. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszönöm!:)) sokat segítettél:))
2015. máj. 2. 15:07
 6/6 anonim válasza:

Szia!

Még aktuális?

Én oda járok, imádom, amugy van olyan osztalytarsam aki 3.5-ös atlaggal kerult be :D

A tanárok nagyon jó fejek, megvan a hangulat.

A humán osztályba elég nehéz bekerulni, mert nem a rendes felveteli van, es csak a legjobb 5 jut be.


Ha van kérdésed, nyugodtan irj privit!

2015. nov. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!