Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek idén, azaz 2015-be...

Szerintetek idén, azaz 2015-ben mennyi lesz a ponthatár az orvosin? Pl Szegeden? Magasabb lesz a tavalyi 407-nél?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 16:44
1 2
 1/12 termoxi ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy 400 körüli lesz. Szerintem nem fog növekedni. A kémia sokak számára nehéznek bizonyult, bár szerintem könnyebb volt, mint a tavalyi, az elmélet is nagyon korrekt volt. Ennél egyszerűbb elméletet nem tudtak volna kérdezni. Szerves kémia, ami szerintem nehéz, alig volt benne. Úgy gondolom, a biosz viszont nehezebb volt a tavalyinál. A középszintűeket is nézni kell, mert sokan inkább a közép érettségikkel és a vitt jegyekkel mennek, nem pedig duplázással, ha azt vesszük, hogy a matek és a magyar nehéz volt (mindenhol ezt olvasom), akkor mondhatjuk, hogy csökkenni fog. Lassan kiderül. :)
2015. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen izgulok,remélem nem megy feljebb.:)
2015. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy hogy sikerültek kb az érettségik eddig?:)
2015. jún. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 termoxi ***** válasza:
100%
igazából én már egyetemista vagyok, csak beadtam újra orvosira, mert nagyon kevés hiányzott és sajnos nem sikerült :D a bioszt újraírtam, várom a keddet, hogy milyen lett :D igazából fogalmam sincs, eleinte 80% felettit mondtam, aztán megnéztem a megoldókulcsot és úgy 80 alatt számoltam, de a 80 közelében van/lesz :DD majd meglátjuk, neked? :D
2015. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
Talán picit emelkedik, de alacsonyabb nem valószínű, hogy lesz.
2015. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát nekem a 2 emeltem nem lett túl fényes sajnos..mert a legfontosabbra, az ismétlésre nem maradt időm..

Én 65-ös emelteket akartam írni és 80-as közepeket, amivel azért már jó esély van bekerülni, főleg, hogy szóbelivel még húzhatok rajta. :)

A közepeim kb meglettek 85 fölött. De az emelteknél csak az egyiknél sikerült megütnöm a 65-öt...

2015. jún. 1. 13:24
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem egy picit emelkedni fog, a könnyebb biosz, és a több jelentkező miatt, mivel a kémia tavaly is siralmas volt, de nem hiszem, hogy sokat, legalábbis reménykedem.
2015. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyi kémia siralmas?? xD akkor nézegesd inkább a középszintű kémiát...a tavalyitól már csak az könnyebb...:D
2015. jún. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sikerültek jól és nehéz volt a tavalyi is, de örülök hogy szerinted nem, gondolom simán 90% fölé írtad/ írtad volna :D
2015. jún. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 termoxi ***** válasza:
Megoldottam egyébként itthon, az időt betartottam (a 240 percet) de nem sikerült 90 fölé megírnom :D 83 vagy 84%-os lett, pontosan már nem tudom, az utolsó feladathoz hozzá sem tudtam kezdeni :D de volt benne sok olyan feladat, ami egy középszinten érettségizőnek sem jelentett volna gondot (ez leginkább az elméletnél volt) sztem nagyon rendesek voltak az elméleti rész összeállításánál :D
2015. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!