Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hány ponttól vesznek fel...

Hány ponttól vesznek fel autószerelő szakmára?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok,most fogok menni 8.ba és már tudnom kéne,hogy milyen iskolát választok majd. 5. Osztálytól egészen 7.-ig 3-as tanuló voltam. 7.-ben volt 4 kettesem, úgyhogy hetedikben nem teljesen voltam 3-mas. Nagyon bánom hogy nem tanultam! Most jövök rá igazán mi lesz ha nem tanulok! 8.ban össze fogom szedni magam és ezt tűztem ki célnak hogy legalább 4-es tanuló leszek.De viszont a matek nem megy.(de számolni még tudok).A sportautók nagyon vonzanak és autókkal szeretnék foglalkozni.De viszont előbb szakközépbe megyek és érettségit szeretnék szerezni.De utána meg szakmát szeretnék tenni és dolgozni menni.Szerintetek van esélyem még arra hogy autószerelő legyek? Normális válaszokat várok,és előre is köszönöm!

2015. júl. 4. 02:36
 1/1 anonim válasza:

Hát szerintem, ha nem akarsz érettségi után még 2-3 évet lehúzni az iskolában, inkább rögtön 8. után már olyan iskolába jelentkezz, ahol eleve 9.-től tanulod a Közlekedés gépészetet !!!

Ha ott megszerzed az érettségidet, onnantól kezdve nem kell másik iskolát keresned, hanem még ottmaradsz 1 évet és már a kezedben is van a szakma !!!

2015. júl. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!