Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit érdemes ma tanulni a...

Mit érdemes ma tanulni a felsőoktatásban, amivel biztosan el lehet helyeszkedni és a fizetés is megfelelő?

Figyelt kérdés
Milyen szakmát tanuljak?
2008. szept. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem műszaki vonalon, valamelyik mérnöki szakon érdemes próbálkozni, bár ott is néhány szakma már eléggé telített. Egy gépésznek, villamosmérnöknek vagy építőmérnöknek sokkal jobbak az elhelyezkedési lehetőségei mint pl. egy bölcsésznek (mondom én úgy, hogy az egyik diplomámat bölcsész szakon szereztem).
2008. szept. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a műszaki vonalat ajánlom. Én pályakezdő gépészmérnök vagyok, tehát júliusban diplomáztam, és mostanában kezd kialakulni valami munka ügyben, de valószínű csak azért húzódott el eddig, mert július, augusztusban vannak a szabadságolások és ilyenkor kevesebb meghallgatás van. De ha megnézed a munkaerő közvetítők oldalait, tele vannak mérnök kereséssel.

Ha úgy érzed, hogy menne neked egy ilyen jellegű iskola, akkor bátran ajánlom!

2008. szept. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha van hozzá érzéked akkor gazdasági,műszaki terület.sajna nem mindenkinek van ezekhez affinitása,de ha te érzel magadban tehetséget ezekhez,sztem nem lesz gond.ilyen területeen még külföldön is sikert érhetsz el.
2008. szept. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából azt kell először megnézned, hogy hova van kapcsolatod, szülők, ismerősök által. Az a legbiztosabb.
2008. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van nyelvérzéked, akkor 2-3 ritkabb nyelvvel is szep sikereket erhetsz el.
2008. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!