Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Félév után lehetséges átkerüln...

Félév után lehetséges átkerülni önköltséges képzésről jó tanulmányi eredményekkel államilag finanszírozottra a Kaposvári egyetem művészeti karán (képi ábrázolás)?

Figyelt kérdés

2015. szept. 3. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom általános jellegű, hogy átsorolási procedúrák a tavaszi félév végén vannak, és az utolsó két aktív félév eredménye alapján zajlik. Tehát nem, egy félév után nem rakhatnak át, legalább kettőt le kell húzni.
2015. szept. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy túlbonyolítottan leírt szöveg, amiben benne van, hogy 2 lezárt félév után lehetséges csak átjelentkezni (bk. június 30ig szokott lenni), szóval az első évben még nincs erre lehetőség.
2015. szept. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Így van, 2 félév után lehetséges, nyáron jön meg a döntés.

Nem lehetetlen, nekem a Kaposvári Egyetemen annó sikerült, de sok mindentől függ, többek között attól, hogy szabadult-e fel államilag támogatott hely (azaz van-e aki kiesett/otthagyta az intézményt) továbbá, hogy mennyire jó a tanulmányi eredményed azok közül, akik beadták a kérvényt.

Nekem a legjobbak között volt, mert az összes további félévre átvettek, viszont akinek pár századdal rosszabb volt az átlaga, őt csak 2 félévre vették át.

Szóval érdemes minél jobban hajtani, de fontos tudnod, hogy tényleg a legjobbak között kel lenned!


Sok sikert!

2015. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek végül sikerült :)
2016. dec. 22. 02:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!