Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Környezetvédelem és vízgazdálk...

Környezetvédelem és vízgazdálkodás szakon vagyok, ha elvégzem eltudok vele helyezkedni vagy érdemesebb lenne átmennem egy gimnáziumba ahonnan tovább tanulok?

Figyelt kérdés
Sajnos rájöttem, hogy nem igazán érdekel engem ez az irányzat, ezért gondolkodom, hogy iskolát váltok. Viszont ha ezzel a szakmával jó munkalehetőségeim vannak, akkor elvégzem. Valakik esetleg akik ebben a szakmában helyezkedtek el vagy tanultak vélemény?
2015. okt. 16. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Ebben neked kell döntened.

Annyit tudok mondani, hogy el lehet benne helyezkedni. Ezzel a végzettséggel nem dúskál az ember az álláslehetőségek között, de ha tényleg ebben akarsz dolgozni és elhivatott vagy, akkor találsz állást. Tehát kell hozzá elhivatottság is.

2015. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!