Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt valaki akinek van...

Van itt valaki akinek van ismerőse, vagy esetleg a MOME-ra jár? (Moholy-Nagy Művészeti Egyetem)

Figyelt kérdés
Szimplán érdekelnének vélemények, milyen nehéz bekerülni, mit várnak el. Számít-e az érettségivel, nyelvvizsgával stb.-vel elért pontszámok? Mert nem találok sehol erről információt, a felvi.hu-n lévő egyetemek között nem is találom a momét.
2015. nov. 6. 22:38
 1/4 anonim válasza:
Egyik ismerősömet másodjára vették fel, mert elsőre túl fiatalnak találták. Fotósnak készül és nagyon szereti :) Sajnos többet nem tudok, de remélem azért segített
2015. nov. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem számít sem az érettségi pontszám, sem a nyelvvizsga. egyéni felvételi van, amiről sok infó fent van az egyetem honlapján
2015. dec. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális, írj! Harmadéves vagyok. :)
2016. jan. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sok ismerosom jar oda. nem szamitanak ott az erettsegi pontok es a nyelvvizsgak.csak a tehetseg es a vegtelen kreativitas:)
2016. júl. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!