Melyik a nehezebb?

Figyelt kérdés
Fakultáció választás előtt vagyok, és nem tudom, hogy a matekot, vagy a biológiát válasszam. Mindkettőből jó vagyok, és a kérdésem az lenne, hogy melyiket éri meg jobban bevállalni emelten, és az érettségi emelt szinten melyikből nehezebb.

2015. nov. 8. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld meg továbbgondolni a dolgot: mit szeretnél vele kezdeni, hova akarsz menni továbbtanulni?
2015. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Válaszd mindkettőt ha lehet.

Amúgy a matek a nehezebb, ha a sulidban nincs emelt tananyag oktatás a sima órák keretében.

2015. nov. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A biológiánál a nagyobb hangsúly a lexikális tudáson van, míg mateknál a számolásokon. Tudtommal a matematika több szakon felvételi tárgy, mint a biológia.
2015. nov. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sidel ***** válasza:
Ne így dönts. Gondolj bele, minek akarsz továbbtanulni és nézd meg ahhoz a követelményeket. A matekot szerintem több helyen elfogadják, mint a biológiát, de ha pl. orvosnak mész, akkor a biológia tűnik fontosabbnak.
2015. nov. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A biosz mindenképpen könnyebb.

Matekon már nem csak számolások vannak, rengeteg az elmélet is, főleg szóbelin.

2-3 nagyon okos osztálytársam (értsd; minden középszintű érettségi 90% fölött) ment el emelt matekra, és 2-tesnél jobbat nem tudtak kihozni belőle..:S

2015. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!