Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Veszprémben van olyan iskola...

Viki Formosa kérdése:

Veszprémben van olyan iskola amiben egészségügyi asszisztenseket oktatnak?

Figyelt kérdés
Én idén fejezem be a 8 általánosomat. Csecsemő és gyermekápolónak készülök. A városban ahol élek, ott van egy szakgimnázium ami ezzel foglakozik, csak az az iskola eléggé lejáratott. Én Veszprémbe szeretnék menni. Keresgéltem, és csak a Padányit dobta ki. Azzal csak az a baj, hogy katolikus. Nincs valami más iskola?

2015. nov. 11. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a padányiba járok. Az elején én sem akartam menni.menni. Jajj már katolikus(gondoltam az elején), de nincs ezzel semmi gáz. egyébként nem is vagyok katolikus most sem csak elméletileg evangélikus, de nem mondom magam komolyabb hívőnek. Szóval emiatt nehogy elutasítsd. meg kell mondanom vannak ellentartásaim az iskolával szemben de ha ez takarod akkor gyere, gyere el nyílt napra és akkor meglátod hogy tetszik e vagy sem. esetleg olvasgass véleményeket érdeklőd és az semmiképp se taszítson el vallásos iskola. havi egy misét ki lehet bírni és ha iskolai napra esik valami szent ünnep akkor misére megyünk tanítás helyett ami azért nem olyan rossz
2015. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"A városban", ahol élek

(Talán Kaposvár?) -

2017. szept. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2017. szept. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van (Vácott) a Selye János Szki
2017. szept. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!