Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetem 30 évesen 2...

Orvosi egyetem 30 évesen 2 gyerek mellett, reális vagy csak álom?

Figyelt kérdés
Van erre reális esély, hogy meg lehet csinálni úgy, hogy a gyerekek sem látják kárát? Vagy valamit valamiért mindenképp fel kell áldozni?
2015. dec. 25. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Valamilyen szinten biztosan kárát látják majd a csöppségek, hiszen az orvosi nem egy könnyű menet. (nekem elhiheted) Kevesebb időd lesz, kevesebb energiád stb. Fontold meg jól, hogy megéri-e.
2015. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Probald meg. Maximum nem fog sikerulni, de akkor meg abbahagyod az kiderul az elejen. De hogy meg se probald csak almodozz az a nem jo. Ha van sguloi segitseg vagy a parod tobbet atvallal a gyerekekbol es van penzetek is, akkor maximum az elhatarozasod komolysaga vagy komolytalansaga lehet akadaly.

Hajra!

2015. dec. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszem ez nem a "próbáld meg kategória"


Egy félév 1 millió felett van. Ha nem járhatsz államilag finanszírozott képzésen, azt neked kell kifizetni, ha hitelből fizeted, akkor is csak még jönnek a kamatok. Ha pedig államira bekerülsz, és abbahagyod, akkor is vissza kell fizetni egy részét. Szóval van veszteni valód, 1 millió nem 1000 FT, hogy ennyit tudok bukni.


Igaz nem tudom a vagyoni helyzetedet, de gondolom neked is megterhelő lenne az évi 2,5 milla.

2015. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Álom. Legalábbis nekem ez a véleményem fiatal orvosként. A gyerekek mindenképpen kárát fogják látni a dolognak így, vagy úgy. Továbbá a párodnak egyedül kellene minimum hat éven át eltartania hármótokat.
2015. dec. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
17%
Van!!! Anyukám is 30 felett volt mikor elkezdte (igaz ő csak gyógytornász) 4 gyerek mellett, úgy, hogy a férje dolgozott, és hétvégén volt csak otthon. Kicsit rossz volt de túl lehetett élni. Legalább jobban tudja mindenki értékelni az együtt töltött időt.
2015. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

"Anyukám is 30 felett volt mikor elkezdte (igaz ő csak gyógytornász)"


Ja, csak a gyógytornász képzés fényévekre van az orvositól nehézségben, és ezt mondom úgy, hogy egyébként igen nagyra becsülöm a gyógytornász kollégák munkásságát.

2015. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!