Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Most kellene nekem eldönteni...

Most kellene nekem eldönteni hova akarnák menni tovább tanulni, de én még azt sem tudom mi akarok lenni! 4.37 volt a tavalyi átlagom, most úgy 4.28-4.39. Számítástechnika pénzügyek érdekelnek, milyen foglalkozások tartoznak ebbe a kategóriába?

Figyelt kérdés
Az iskolába egyszer jöttek hogy melyik iskolát ajánlanák, de én személy szerint olyan messzire nem akarnák elmenni tanulni. Az lenne a kérdésem hogy pénzügy , számítástechnika , még számítógépen szerkesztés például: reklámokat stb.. Milyen szakmák ezek? Vagy melyik lenne jó számomra ezzel az átlaggal?

2016. jan. 14. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy egyaltalan?
2016. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 :) 8-adikos!
2016. jan. 14. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor ilyen atlaggal egy jo gimi.


Fekudj ra a nyelvekre, angol menjen felsofokon, es nem artana egy jo nemet sem.


Ha ez megvan, akkor erettsegi utan egyetem, es addig meg eldontheted mit akarsz.

2016. jan. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy angolt nem tanulok :/ Németet kezdtem el elsőtől, utána át akartam állni angolra (ötödiktől) de nem volt rá "lehetőségem" mivel német nyelvű iskola.. Akkor most kezdjek el angolt tanulni valahogy? :) Mert tervben van csak kicsit késöbbre.. :S
2016. jan. 14. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:
ha 18 eves korodra lesz egy nagyon jo nemeted es egy tarsalgasi szintu angolod, akkor azzal is lehet kezdeni valamit.
2016. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!