Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Álmos Vezér Gimnázium - Te is...

Álmos Vezér Gimnázium - Te is oda szeretnél menni?

Figyelt kérdés
Hány pontod lett? Én az emelt angol-spanyol tagozatra mennék, 4,5-ös átlaggal, és 49 központi felvételivel. Szerinted felvesznek?
2016. jan. 22. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, én is oda szeretnék menni, viszont nekem 4.9-es az átlagom, de a felvételim 48 pontos... :( Remélem hogy felvesznek engem... Viszont volt már ennél rosszabb tanuló, akit felvettek oda, úgyhogy... De én általános tantervűre jelentkeztem. :) Drukkolok neked!
2016. jan. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöket simán felvesznek, nincs akkora túljelentkezés az Álmosban :) És igaza van az előttem szólónak, már ennél rosszabb átlaggal is felvettek embereket.
2016. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Jól mondja az előző (félig). Tavaly volt túljelentkezés... Ha emelt spanyolra szeretnél menni van szóbeli, ma- holnap. Ha azon jól szerepelsz 100%, de így is90% felett, hogy felvesznek (11.-es Álmosos) :)
2016. febr. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kell ennyire f*sni a gimis/szakközepes felvételiktől. Az Álmosba lazán felveszik a jó tanulókat. Anno 7 éve nekem volt osztálytársaim közt nem egy 2-es,3-as között mozgott felvételikor és -sajnos- mégis felvették és boldogították a terepet 4 évig 3-as,4-es érettségikkel zárva. És jelzem az angol emelt szintű osztályba voltunk! Nem a simában. (Nekünk heti 5 angol óra,másik osztálynak csak heti 2 óra + ugye a német nyelv 2 óra.)
2016. ápr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!