Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagy dilemmába vagyok, ugyanis...

Nagy dilemmába vagyok, ugyanis abbahagytam a jogász szakot ( az okok igazából lényegtelenek) a lényeg az lenne, hogy keresnem kéne továbbtanulási lehetőséget. Szerintetek melyik lenne az alábbiak közül értelmes és érdemes döntés?

Figyelt kérdés
Terveim között van többek között a fogtechnikusi képzés is illetve gondolkodtam még a felsőoktatási szakképzésen belül a kommunikáció és médiatudományra is. Kissé el vagyok bizonytalanodva, mert utóbbit mindenki a büfészak szinonimájaként értelmezi. Ha már kommunikációra jelentkeznék érdemesebb-e a 3 éves egyetemi alapképzést választanom a 2 éves felsőfokú szakképzés helyett? Illetve még a cad-cam informatikus képzés is vonzónak tűnik. Véleményekre/tapasztalatokra lennék elsősorban kíváncsi. Hasonló helyzetben milyen felnőttképzést választanátok, melyikkel lehetne a legjobban keresni? (igen ez is szempont :] ) Minden építő jellegű hozzászólást köszönök szépen.
2016. jan. 26. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
El kellene gondolkodnod azon, hogy mi az amiben jó vagy és valóban érdekel. Nehezen hiszem el, hogy 4 ennyire különböző területnek felelnél meg. Ha rosszul választasz megint felhagyod félúton és választasz egy harmadikat? Neked kell megfontoltan értelmesen döntened, de nem csak az alapján, hogy mennyit fogsz keresni, mert ahhoz előbb el is kell végezni azt, amit elkezdesz.
2016. jan. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyi idő után hagytad ott a jogász szakot?
2016. ápr. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!