Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen végzettség szükséges...

Chris0911 kérdése:

Milyen végzettség szükséges ahhoz, hogy bankár lehessek?

Figyelt kérdés
Gondolok az egyetemi tárgyra, nyelvre...Mert év végén kell majd fakultációs tárgyat választani és én a matekra gondoltam, emiatt. Érdemes lenne?

2016. jan. 31. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
Közgazdász jó lesz, de igazából mindegy a te végzettséged. A fontosabb a szüleid és a nagyszüleid végzettsége. De még ennél is fontosabb az ő kapcsolati tőkéjük.
2016. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Az első válaszolót ignoráld. Matek faktra menj, majd pénzügy és számvitel szakra.
2016. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Az első valóban hülyeséget állít, ez tipikusan a helytelen felfogása a dolognak. Semmi protekcióra nincs szükséged, ha nagyon jó vagy, minden rajtad múlik. Amúgy valóban pénzügyi és számvitel szak.
2016. jan. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%

Bankár szeretne lenni vagy ügyfeles a takszövben?

A takszöv elérhető a 2-3 válaszoló által leírt módon!

2016. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, az első és a negyedik válaszoló Alsómocsoládon végezte ezt a szakot szar átlaggal, és meg vannak győződve, hogy a protekció hiánya miatt nem veszik fel őket bankhoz. Nekem rengeteg szaktársam ment oda protekció nélkül.
2016. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat, sokat segítettetek. :)
2016. jan. 31. 11:48
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem rengeteg szaktársam ment oda protekció nélkül"

Igen, mehetett oda ügyfelesnek!

(Félre ne ami nem rossz, de az nem a "bankár")

"Alsómocsoládon végezte ezt a szakot szar átlaggal,"

Nem ezt a szakot végeztem! Még véletlenül sem dolgoznék a bankszektorban!

De hidd el nekem T.kérdező a közgazdász komolyabb végzettség (főleg egy jobb iskolában Msc-n), mint egy pénzügy számvitel (hiába van "banki" szakosodás (pl "szolnoki főiskolán, kb. büfészak)).

2016. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Harmadik vagyok, hiába pontoztak le, akkor is a második és utolsó válaszolóval van igazam. Minden rajtad múlik kérdező. Sokan protekció nélkül nehéz körülményekből kerültek magas beosztásba, és sikeresen csinálják.
2016. jan. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Mármint az utolsó előttivel vn igazam, nem azzal aki ideklmmenteli a hülyeséget őt jelentsd mert hülyeséget állít.
2016. jan. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Amúgy csak most tudatosul bennem, hogy a 73%-os mekkora hülye, már ne haragudjon, de a pénzügy és számvitel közgazdász szak és közgazdász diplomát ad, mint ahogy minden ilyen szak csak más a szakirány. Erről is kiderül, hogy semmit nem ért hozzá, hiába kommmentel.
2016. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!