Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Idén a jelentkezési határidő...

Idén a jelentkezési határidő ugye 2016. 02.15. A rendszeres gyermekvédelmi papírokat is eddig kell feltölteni vagy ezt "utólagosan" is fel lehet tölteni, amíg az érettségi bizonyítványt is?

Figyelt kérdés
Tehát 02.05ig csak az egyetemre való jelentkezés határideje? Tehát abból nem lesz baj, ha a különféle igazolásokat mondjuk 2-3 héttel később töltöm fel?

#egyetem #oktatás #rendszeres gyermekvédelem
2016. febr. 8. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
"Utólagosan" nem érettségi pótlási időszak van, hanem dokumentum pótlási. Szóval ráérsz feltölteni...
2016. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A meglévő papírokat érdemes most, erre utalnak is az e-felviben, gondolom könnyíteni akarják az ügyintézést. Én a 11-es érettségit nem tettem fel, de az ügyfélszolgálat azt mondta lesz hiánypótlás, ha már feladtam akkor mindegy, jó így is. Ha esetleg tudod azért kérd ki most a gyermekvédelmi papírokat, még ezen a héten is elintézheted.
2016. febr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy utólag csak az érettségi bizonyítványt és a nyelvvizsga bizonyítványt lehet feltölteni
2016. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!