Kanizsay Dorottya vagy a Semmelweis Ignác szakközép a jobb iskola?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék érdeklődni, hogy melyik a jobb suli. Első helyre a Kanizsay-t írtam, másodiknak a Semmelweis-t, de mondott pár dolgot az apám, mint pl, hogy jobban járnék a Semmelweissel mert a Kamizsayban 3 évet kéne tanulnom, hogy az OKJ-s ápolónőim meglegyen, aztán még kéne + 2 évet tanulnom, hogy érettségim is legyen, Semmelweis-ben pedig csak 4 év és megvan mindkettő. Voltam a Kanizsayban és nagyon tetszett a hangulat, szóval az egész, a Semmelweisben csak szóbelin voltam szóval nem láttam szinte semmit csak az előteret és a könyvtárat, de nem voltam lenyűgözve, mármint nem volt meg az az érzés épületileg, az a hangulat ami a Knizsayban volt,

DE

ilyen apróság miatt nem akarok választani ha jobb a Semmelweis oktatásilag, tanárok stb.



2016. márc. 6. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

A Kanizsay jobb. A Semmelweisbe az utcáról is felvesznek gyerekeket. Lepukkant az épület, a gyerekeket általános iskolaiként kezelik. Nagyon gyenge.

Szóval, ha tetszett a Kanizsay hangulata, nehogy a Semmelweisbe menj, mert nem jó.

Szóval +1 voks a Kanizsay mellett

2016. márc. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!