Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az aszódi Petőfibe jelentkezte...

Az aszódi Petőfibe jelentkeztem a kéttannyelvű osztályba. Elsőként jelöltem meg,34 fő a felvehető létszán én a 43. vagyok. Szerintetek lehet esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 6. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze, még rengetegen kiesnek előtted, akik mást jelöltek elsőnek :) Jó helyen állsz.

Sajnos azt nem tudom megmondani, az előző években hanyadikak voltak az utolsó bejutottak, mert központosították a szakképzést és már nem látom külön az egyes szakközepek beiskolázási adatait.

2016. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. A remény hal meg utoljára.
2016. márc. 6. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztosan bekerülsz és még jó néhány helyezettel utánad következők is.
2016. márc. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Persze! Ha 100 alatt vagy, akkor jók az esélyeid. Habár ez még csak ideiglenes, a sorrendet itt még nem nézik, szóval ez majd változik. Amúgy a gyerek, aki az első helyen áll, tuti kieső. Valami 85 pontos felvételit írt, és jelentkezett a gödöllői Török Ignácba, ahol szintén első helyen áll. ;)
2016. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bőven van -
2016. márc. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!