Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 3-as átlaggal átvesznek a...

3-as átlaggal átvesznek a Babits Mihály Gimnáziumba (Újpest)?

Figyelt kérdés
Sajnos most csak 3as az átlagom de nagyon fel szeretném vinni legalább 4esre. Általánosban mindig 4es tanuló voltam sosem voltam 3as csak ahogy bekerültem ebbe a sulimba annyira rosszul éreztem/érzem magam hogy eléggé lerontottam a jegyeimet.Szerintetek ha sikerül felvinnem az átlagom van esélyem? A Babitson kívül még a Teleki Blanka vagy a II.Rákóczi Ferenc gimnázium tetszik. Esetleg tudnátok még ajánlani jó középiskolákat? Nagyon, nagyon megköszönném.

2016. márc. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

3-as átlaggal nem igazán hiszem. :(

DE, elsősorban azt kellene csinálnotok, hogy egyeztettek egy időpontot és beszéltek az igazgatóval.

Aztán megbeszélitek vele, hogy egyáltalán tud-e fogadni, beférsz-e a létszámba. Aztán, ha igen, megbeszélitek, hogy ezzel az átlaggal van-e lehetőséged... Aztán valószínűleg átvételi vizsgát kell írnod, vagy tanárok leülnek veled szóbeli jelleggel (ez is elmondja az igazgató).

2016. márc. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm szépen!
2016. márc. 7. 07:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen először hívjátok fel a sulit, kérjetek időpontot az igazgatóhoz, hogy van-e hely.

Egy próbát megér. :)

2016. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Jó hogy nem csak negatív válaszolók vannak!😊
2016. márc. 7. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!