Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire lehet számítani majd...

Mire lehet számítani majd 2017-től az érettségin és a felsőoktatási felvételin?

Figyelt kérdés

Lesz valami változás? Van valami hír arról, hogy nehezítenek a követelményeken? Mennyivel tervezik emelni a ponthatárokat? Törölnek el alapszakokat?

Bármi ilyen vagy ezzel kapcsolatos infó jöhet

(hülyeségeket kéretik mellőzni)



2016. ápr. 11. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
2017-ben 300 pont lesz a minimum ponthatár a BA, BSc képzésekre.
2016. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Na igen ez lesz majd a vicc :D mert az állami helyekre így minimum 350 lesz a ponthatár és nem is a jobb szakokra, hanem márt az ócska tanító szakokra is.
2016. ápr. 11. 13:19
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez miért vicc? 350-et amúgy röhögve összeszed bárki, aki kicsit is tanul.
2016. ápr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

ocska tanito szakok

mondd csak el kisfiam teged nem ok tanitottak irno olvasni szamolni?:)

2016. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
És ezeken az ócska szakokon végeztek azok, akiknek köszönheted a saját felvételid. Szánalmasan buta tini vagy még.
2016. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Sajat velemeny, hogy mi ocska, tudtam, hogy valaki elsuti, hogy 350et rohogve osszeszedi aki tanul, ja ismeroseim kinkeservek kozott 2 emelttel szedtek ossze 430-450 pontokat aztan meg azok is kevesnek bizonyultak, akik meg nem emelteztek ket nyelvvizsga 95+ % os erettsegiket tettek a 420-430 koruli pontokert. Tenyleg "rohogve" szedtek ossze, az ilyen megmondo embereknek altalaban az a velemenyuk, hogy a felsooktatas legyen a kivaltsagosok privilegiuma, aztan kozben anno ok sem tortek ossze magukat, hogy bekeruljenek, amikor meg kovetelmenyek a beka segge alatt voltak...
2016. ápr. 11. 15:18
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Hát kérlek nekem 448 pontom volt anno a felvételin, és a két emelt amivel ezt elértem egyáltalán nem volt megerőltető. Aki nem tud tanulni, az meg ne menjen egyetemre. :)
2016. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk te ezt biztos nem tudnád, mert még az érettségitől elég messze állsz, és egy taknyos kis tini vagy. :-)
2016. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Ocska szak jelentese nalam = azert, mert csak elhivatottsagot kivan meg nem eri meg a befektetett penzt, idot, energiat a szakon szerzett diploma, tenyek engem igazolnak..nem tudom feltunt e hany ezer tanar vonult fel, mert elegedetlen az oktatassal, fizetessel, munkaorakkal, leterheltseggel, biztos kifizetodo tehat tanito szakra menni, itt az elo pelda. :)
2016. ápr. 11. 15:23
 10/23 A kérdező kommentje:
Nahat azzal 448 al pont kitorolhetned jelenleg a valagad a mainstream szakoknal aztan fizethetnel mint a katonatiszt az onkoltsegesen
2016. ápr. 11. 15:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!