Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kb. mennyibe kerül egy OKJ-s...

Kb. mennyibe kerül egy OKJ-s kozmetikus képzés Szegeden?

Figyelt kérdés
Annyi féle halandzsa dumát találtam már.Valaki tud valami konkrétat?Mindig olyanokat találtam amivel semmire nem megyek mert még ráképzés kell hozzájuk...meg ilyenek.Kissé elveszve érzem magam.ja,és már van egy szakmám és 22 vagyok.
2010. ápr. 8. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Hogy szegeden mennyiben kerül azt nem tudom, de ezek az OKJ képzések mind hasonló árban vannak minden városban. Kozmetikus képzéshez mindenképp kell érettségi. Mivel van már szakmád, így pénzes lesz, nem olcsó 100-300 közt mennek az OKJ képzések. Egy konkrétum, hogy lásd, itt 280 ezer a tandíj:


[link]


Lejjebb olvasható:


"A képzés díja: 280.000,- Ft vizsgadíjakkal együtt + tankönyv + saját eszköz."


Ugyan ez Budapest, de majdnem mindenhol hasonló árak vannak.

2010. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. ápr. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!