Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék olyan területen...

Mzz591 kérdése:

Szeretnék olyan területen dolgozni mint pl: Digi tv-bekötés. Milyen szakmát kell ahoz elvégezni hogy én pl a diginél modemet beszerelő legyek, vagy hogy is mondják ezt?

Figyelt kérdés
Neten sokat nézelődtem de nem találok semmit.Valaki nem tudja hogy milyen informatikai szakot kellene elvégezzek hogy ilyen területen dolgozhassak? Jelenleg van érettségim és egy ép.gépész szakmám.De én az informatikai területen szeretnék mindenképpen elhelyezkedni mert ezt érzem magamhoz közel és érdekel is. Vagy eseteg olyan informatikai szakot amihez nem annyira szükséges az angol tudna valaki ajánlani ? (vidéki vagyok) és az angol nem nagyon megy, de az informatikát nagyon szeretem.

2016. máj. 29. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Antennatechnikus? Ahhoz lényegében semmilyen végzettség nem kell, csak tudnod kell beszerelni a készüléket.
2016. máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ment a zöld. Nem tudod esetleg hogy érdemes ilyen területen dolgozni? jól keres? és mennyire nehéz bejutni?
2016. máj. 29. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Műszerész.Nem igazából keresnek jól, plusz hozzájön, hogy emberekkel foglalkozik, ami ugye nem annyira egyszerű.
2016. máj. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

A szüleim dolgoztak ilyen területen.

Anyukám a UPC-nél, apukám a Diginél. A fizetés érdekes kérdés... volt, hogy 4-500 ezret is megkerestek, volt hogy gyakorlatilag 0 volt a munka és a pénz is.

Ugye teljesítménybe megy, ha sok a munka, akkor sokat is kell dolgozni, emlékszem volt, hogy éjfélkor értek haza és hajnal 4-kor indultak.

De függ az is, hogy merre laksz, mi egy kb 10 ezres kisvárosban éltünk és sokat kellett autózniuk is, mert össze-vissza volt a munka.

Szerintem most nehezebb bekerülni + voltak leépítések is.

Nekem pl a szüleim nem kerültek volna be, ha nincs ismeretségük.

De annyit azért tudni kell, hogy nem minden olyan szuper, vannak nagyon bunkó ügyfelek, koszos telepek, ahová ugyanúgy be kell kötni...

Meg pl sokat fognak hívogatni, ezért a saját számod inkább ne add meg.

+Előfordul, hogy az ügyfél "házhoz jön", hogy elromlott/be kell neki szerelni és olyankor némelyiket elég nehéz lerázni.

2016. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zöld.

Áá nem tudom mit kellene tanulnom hogy később meg is tudjak élni belőle :/

21 éves vagyok , az infromatika az ami közel áll hozzám de mindenütt azt láto m hogy nincs munka és alig keres valamit :((

2016. máj. 29. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!