Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg az SZTE TTIK programt...

Jelenleg az SZTE TTIK programtervező informatikus BSC szakán tanulok, de szeretnék átjelentkezni ugyanerre a szakra csak a JUGYU-nál, segítséget kérnék, hogy mi ennek a menete és valami véleményt írni erről a szakról, aki a JUGYU-n ezt tanulja?

Figyelt kérdés

Milyen kurzusok vannak a JUGYU PTI szakon? mert az SZTE-n olyanok is vannak, aminek gyakorlatilag alig van köze a programozáshoz és megtanulhatatlan. :)

Hátha valaki ugyanebben a cipőben járt és tud segíteni :)


2016. jún. 6. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, de ha ennyire megtanulhatatlan, akkor nem lehet, hogy inkább veled van a gond? Miért gondolod, hogy egy gyengébb helyen végezve majd más lesz a felállás?
2016. jún. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De biztos velem van a baj meg azzal a sok emberrel, aki ugyanezt teszi.. igazad van.. ha a kérdésre már nem tudsz válaszolni akkor olts be valamit ;)
2016. jún. 6. 12:29
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem, eszem ágában sincs beoltani, miért tenném? De én is ezzel foglalkozok, és ismerek is SZTE hallgatókat, még ők is megmondták, hogy bőven a pesti egyetemek alatt vannak az elvárások. Akkor miből gondolod, hogy ha átmész egy valóban gyenge helyre, akkor majd összvissz egy fecnivel a zsebedben jobb munkaerő leszel, mint aki a jó képzést végezte?
2016. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire kiborított az Operációkutatás? Én harmadéves leszek, nem oltásként, de ha tényleg ennyire nem megy/lusta vagy akkor szerintem az egészet hagyd inkább, a jugyu az egy hulladék már ne haragudj egy szegedi munkáltató meglátná kinevetne viccen kívül. Szedd össze magad vagy járj el felsőbb évesekhez különórára.
2016. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a menete: Van átjelentkezés, május első két hetében vagy december első két hetében (ilyenkor csak fizetősre vesznek át) lehet beadni a kérelmet, azt nem tudom, hogy jugyu-ra is ez a menet, de ttik-n belül az. A TO-ra kell bemenni és ott kitölteni egy papírt. DE NE TEDD :D
2016. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A FONYA, logika, köszi, és bonya akasztott ki ennyire :)
2016. jún. 6. 16:57
 7/10 anonim ***** válasza:

mérnökön nincs fonya és bonya csak számtud lesz(tudom ezek tényleg nagyon nehezek)

köszi gyakorlat nevetséges ingyen kredit volt, vizsgára kellett tanulni másfél hetet de Csendes segítőkész volt

Logikát azt most tanulom, hát tényleg nehéz, de muszáj :D


szerintem ne add fel azért, főleg ha már idáig eljutottál

2016. jún. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy beleoffolok, de mi az a JUGYU?
2016. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a jugyu az kb. egy nyóckeri szakmunkásképző színvonalával vetekszik, ad egy "diplomát" (fecnit) amit majd asztaltámasztéknak lehet használni, mivel minden cég kiröhög vele. kb ennyi tömören.
2016. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De amúgy az ugye világos, hogy a JUGYU-n nem diplomát adnak, hanem egy felsőfokú OKJ-t?
2016. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!