Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt esetleg olyan, akit...

Van itt esetleg olyan, akit felvettek a debreceni Ady Gimibe, de inkább a Csokonaiba szeretett volna jönni? (A többi lent) FONTOS!

Figyelt kérdés
Tudom, tudom nagyon kevés erre az esély, de egyszer hallottam már egy ilyenről, hogy közben meggondolta magát az illető. Na szóval. Én az Adyba szerettem volna menni nagyon, de nem vettek fel, viszont a Csokiba igen. Esetleg ha valakire igaz a fent említett kérdés pls írjon privátot/válaszolja meg a kérdést, mert akkor valahogy még beiratkozás előtt "cserélhetnénk." Előre is köszönöm szépen, életmentő lenne, ha találnék egy ilyen emberkét..:/ :)

2016. jún. 7. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érint a kijelentésed.

De ez hülyeség, amit kérsz már megbocsáss :DDDD

Ilyet nem lehet csinálni. Ha vki nem el beiratkozni akkor nem fognak senkit se megkérni h ugorjon be a helyére :D


Tuti tipp: szépen beiratkozol az Csokonaiba, de szeptemberben szülővel bemész az Adyba és megkérdezed h esetelg nem e vesznek át. Szinte biztos h felvesznek. Számos osztálytársam így jutott be.

2016. jún. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

A beíratkozás után érdeklődj!!

Lehet üres hely, ha pl. valaki meg erősebb suliba fellebezett, pl. TAG ÉS sikerült neki , az már nem iratkozik be az Adyba.

Drukkolok!!!

2016. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :)

Első: Igen, tényleg hülyeség, azóta elgondolkoztam rajta..:"D De végső elkeseredésemben írtam ki a kérdéstXD

2016. jún. 7. 18:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, a TÁG a rosszabb... duh
2017. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Csokonainál rosszabb a TÁG vagy az Adynál? :-O
2017. márc. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó: Tudom..és imádom a Csokit mostmár<3
2017. márc. 11. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!