Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Suli és sport mellett megoldha...

Suli és sport mellett megoldható a heti 2×2 különóra plusz itthon meg 1 nyelvtanulás?

Figyelt kérdés
2016. júl. 3. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg merem kockáztatni, hogy igen, megoldható. Bár ez függ attól, hogy milyen suliba jársz, mennyire teszed oda magad, milyen szinten sportolsz, milyen képességű vagy... szóval elég sok mindenen múlik, amik nem derültek ki a kérdésedből.
2016. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tehát a suli mellett még:

- sport

- különóra 1

- különóra 2

- plusz 1 nyelv

??


Miért kell ennyi minden? A tapasztalatom az, hogy ilyenkor az ember ereje és figyelme elaprózódik, és a végeredmény egy rakás közepes eredmény.

2016. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Simán megoldható, csak fel kell tudni állítani a fontossági sorrendet! Én jövőre fogok érettségizni, suli mellett lovagolok, atletizálok (legalább heti 3-3 edzés), és különóráim is vannak. És mielőtt még valaki azzal jönne, van magánéletem, van szabadidőm, és jól érzem magam így! Ha ezek neked fontosak és szánsz rájuk időt, össze tudod hozni :)

Sok sikert!

2016. júl. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

3! Milyen különórád van még?

Mióta jàrsz ennyi mindenre?

Nem szoktál túl fáradt lenni?

Suliba milyen az átlagod?:)

2016. júl. 4. 08:37
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Jeles átlagom van egy erős gimnáziumban, most voltam kint 3 hónapos ösztöndíjjal külföldön. Soha nem volt vele gondom, hogy hogyan osszam be az időmet. El kell hagyni a felesleges dolgokat, nem kell naphosszat a neten lógni, és felállítani a fontossági sorrendet. Mint minden átlagos gimnazista, én is fáradt vagyok néha, de nem gondolom, hogy túlterhelt lennék.

2016. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!