Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi legyek, mit és hogyan...

Mi legyek, mit és hogyan tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok emberek tőletek kérek segítséget, ugyanis leérettségiztem és most a hova tovább kérdés őrlődik bennem nap mint nap. Annyit el kell mondjak a tanulás számomra nehézkes főleg a számolással voltak gondjaim. Az autószerelő szakma volt gyermekkori álmom közlekedés gépészeti szki. iskolába jártam, most is tanulóként vagyok egy szervíznél, de úgy érzem egyre jobban hogy ez nem nekem való nagyon unalmas :D . Gondolkoztam hogy CNC esztergályos leszek az is tetszik, de a számolási készségem nem a legjobb szóval a pénzt sem tudom megszámolni a kezemben :D, és ehez a szakmához azért kell némi méregetés, számolás. Azon is tűnődtem nekem nem való a fizikai munka és inkább az irodában leszek vagy franc se tudja. Az hogy rendőr leszek az is felötlött bennem de hát amennyit keresnek... nem szeretnék éhen halni. Mindenképpen OKJ-s képzésben gondolkodtam, de valami könnyebb főiskolát is lehet bevállalnék. Az operatőrködésen is gondolkodtam de ahoz meg sok tapasztalat és ismertség szükséges. Úgyhogy most tőletek kérdem mi legyek mit láttok számomra jó jövőnek, karriernek.

2016. júl. 22. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ajánlom az okj oldalt,ott kiválasztod melyik ágon szeretnél tovább tanulni és ad ki szakmaötleteket :) egyébként az operatőrképzés nem nehéz simán mehetnél :)
2016. júl. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pék, abból úgyis hiány van.
2016. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Maradj autószerelő
2016. júl. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tanulni azért mindenhol kell. Főiskolára hány pontod lenne a felvételihez?
2016. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!