Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Webmester OKJ képzést Budapest...

Webmester OKJ képzést Budapesten melyik suliban lehet tanulni? És érdemes egyáltalán?

Figyelt kérdés

Szeptembertől webmester képzésre szeretnék menni, de fogalmam sincs, hogy BP-n hol lenne rá lehetőségem. Pár iskolában voltam tavaly érdeklődni, és azt vettem észre, hogy hiába van kiírva, hogy van ilyen képzés, mégse indul el, mert kevesen jelentkeznek rá. És ezt csak aug. végén lehet megtudni hogy indul-e vagy sem..

Szóval a kérdésem:

Valaki tud egy olyan iskoláról, ahol valószínű, hogy lesz webmester képzés. Egyáltalán megéri ezt tanulni? Engem nagyon érdekelne, de ha nem találok vele munkát, akkor felesleges. Véleményeket, tanácsokat örömmel fogadom:)


2010. ápr. 17. 08:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!