Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a Babeş-Boly...

Pici06 kérdése:

Mi a véleményetek a Babeş-Bolyai Tudományegyetem magyar szakjáról? (Kolozsvár)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek a tanárok, a hangulat,az órák, milyen nehézséggel szembesültetek az ott töltött évek alatt? És fel kell-e vennem a pedagógia szakot, hogy tanár lehessek? Minden történet, tanács, tanárokkal kapcsolatban bármi jöhet.

2016. júl. 31. 11:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok, hogy Romániába a második legjobb egyetem
2016. júl. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Idén már az első helyre került, világszinten pedig 786. :)
2016. júl. 31. 12:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fel kell venned. Amúgy meg nagyon nagy egyetem, ha nem tudjuk hogy melyik karra, melyik tanszékre fogsz járni, hogyan tudnánk válaszolni a kérdésre? :) Nem mindegy hogy teológiára vagy pl. informatikára fogsz járni... A legtöbb kar külön épületben van, külön titkárság, és a hangulat is nagyon eltérő.
2016. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bölcsészettudományi karra, önálló magyar szakra.
2016. aug. 10. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom hogy a hangulat nagyon jó azon a karon. A Tánczos professzor seggberúgta egy munkatársát de annak már jó pár éve :) Az épület közel van a Music Pubhoz ami egy kulthely kolozsváron. Mást nem tudok :(
2016. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Itt kezdem a tanulmányaim szűk két hét múlva, amit nagyon várok már. Mozgalmas, lehetőségekkel teli városról beszélünk, szerintem ki kell próbálni.

A tanárokról még sokat nem tudok, de akikkel eddig érintkeztem nagyon megértően és segítőkészen fordultak hozzám (még a román ajkú tanárok is).

A pedagógia szak felvétele pedig mindenképp szükséges, ha tanár szeretnél lenni.

Itt szeretnél tanulni te is? (privátban is írhatsz, ha gondolod)

2016. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!