Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek az Andrássy...

Mi a véleményetek az Andrássy Gyula Gimnázium eurofakt tagozatáról?

Figyelt kérdés
Diákok, rendszer, stb.

2016. aug. 8. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem ott tanultam, hanem bioszon, de ha most választanék oda mennék. Bár az biztos hogy az a leginkább sznob osztály, már bocsánat. De rengeteg nyelvvizsga és szép teljesítmények. Szerintem megéri oda menni. Ha a sulival van kérdésed írj nyugodtan.
2016. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Esetleg szeptembertől Eurofaktra mész?Vagy oda tervezel menni?

2016. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oda tervezek menni :) nagyon valószínűséggel abba az iskolába, de még nem vagyok benne biztos, hogy arra a tagozatra
2016. aug. 16. 01:23
 4/6 anonim válasza:
Kérdező, ha van kedved, nyugodtan írhatsz, én is oda szeretnél menni:)
2016. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vazulnéni válasza:
Szia! Én kilencedikes vagyok, Eurofaktos. Igaz, még nem régóta járok ide(sőt), de mindenképp ezt az iskolát válaszd! Nagyon jó a légkör, a felsőbb évesek is kedvesek,a tanárok is jók (egy-két kivétel vab persze). Nekünk nagyon jó osztályközösségünk is van, és az e-sek általában mindig jól tanulnak, jól szerepelnek pl a Rózsa-héten (ezt a tanárok,és a felsőbb évesek is mondták már). Mindenképp megéri az Andrássyba jönni! :)
2016. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mi a neved utolsó?
2016. szept. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!