Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kisbabákkal szeretnék foglalko...

Kisbabákkal szeretnék foglalkozni a jövőben. Tudnátok olyan szakmákat mondani ami velük foglalkozik? Valami gyógypedagógus stb. A lényeg hogy kisbabákkal.

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Elméletileg van ilyen, hogy "hivatásos anya". Ha ennyire érdekelnek az aprótalpúk, lehet érdemes utánanézned.
2016. aug. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Szülésznő, dúla, babamasszőr, babajóga oktató, babapszichológus, gyerekorvos,
2016. aug. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cscsemogondozo, szuleszno, vedono, gyerekorvos, babauszas-oktato, csecsemoapolo :)
2016. aug. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A gyógypedagógus kisbabákkal találkozik legkevesebbet...

Én PIC-ben vagyok nővér, itt csupa baba minden :)

2016. aug. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csecsemő- és kisgyermeknevelő már egyetemi/főiskolai képzés. Van ugyanez 2 évesben is FOSZ-on, meg vannak belőle OKJ-s képzések is.
2016. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ mindenkinek!

Egyetemen szeretnék tovább tanulni, és babákkal foglalkozó állást szeretnék majd!

2016. aug. 24. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem aztán neonatológusnak szakosodni! :)
2016. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!