Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gitároktató Budapesten? (Fontos)

Gitároktató Budapesten? (Fontos)

Figyelt kérdés

Szeretnék megtanulni gitáron játszani, megérteni a hangszert, zeneelméletet, szolfézst tanulni hozzá. Hol van erre lehetőségem Budapesten? 21 éves vagyok, még sosem tanultam zenét. Van esélyem, hogy mindent megtanuljak az alapoktól?

Melyik oktatót tudjátok ajánlani? Írjátok le a tapasztalatotok! A válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 28. 18:03
 1/3 Waff ***** válasza:
Budapesten rengeteg gitar tanár van,lehet válogatni,de persze könnyen bele lehet szaladni kóklerekbe is. Légy körültekintő. Én a Kőbányai Zenestúdióról eddig szinte csak jókat hallottam,,hivd fel őket hogy náluk hogy működik az oktatás. Profi,aktív zenészek az oktatók. Akit inkább jobb elkerülni ahogy hallottam,olvastam, az a Pénzes László-féle gitáriskola. De mint írtam,ezek nem tapasztalatok részemről,csak netes fórumokról,oldalakról vélemények,amelyeket olvasgattam.
2016. aug. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A Pénzes féle módszerről én is hallottam és valóban nem jókat.

Köszönöm a tippet is, bár úgy látom ez egy suli, ahova felvétellel lehet bekerülni. Tehát egy alap tudást elvárnak zeneileg. Nekem mindenképp a nulláról egy magántanárnál kell kezdenem, és épp ez az hogy sok tanár körül lehet válogatni Pesten. Nem tudom mi alapján döntsek. Betudod linkelni azokat a fórumokat ahol erről szó esik? Talán megkönnyítené a döntésem

2016. aug. 29. 13:41
 3/3 Waff ***** válasza:
Ha jól emlékszem a Prohardver-gitáros fórumon olvastam ezt. Keress rá,sok hasznos gitáros infó van ott,lehet szemezgetni. Igen a Kőbányai Zeneistúdió egy zenesuli,asszem 25 éves korig ingyenes. Ha direkt magántanár-jellegű oktatást keresel,akkor a Budai gitáriskola honlapjan nézz szét,egyedüli nagy hátránya hogy horror árak vannak ott...
2016. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!