Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik gimit ajánljátok?...

Melyik gimit ajánljátok? Békásmegyeri Veres Péter, Óbudai Árpád vagy Budapesti Berzsenyi Dániel?

Figyelt kérdés

2016. szept. 1. 18:31
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%

Én az Árpádot.

- minden területen jó a képzés

- nem versenyistálló, mégis kiemelkedő továbbtanulási eredményei vannak

- rettentő jók a tanárok

- úgy általában véve is jó a közösség, jók a programok

- hangulatos a suli épülete és környezete is, jó a tömegközlekedés, jól megközelíthető

2016. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
82%

Én is az Árpádot:)

-nagyon jó a közösség és a tanárok

-nagyobbakkal is szóba tudsz állni,nem néznek le és segítenek

-nem az az iszonyú erős mint pl.a Fazekas,de attól még egy nagyon nagyon jó suli

Én is ide jártam imádtam,szerintem az ország legjobb gimije,jó hagyományokkal,jó közösségel és sok érdekes programmal!!

Csak ajánlani tudom!!!

2016. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
59%
Én a Berzsenyit. Jelenleg is oda járok és nagyon jó. Jó a hangulat jófejek az emberek és a tanítás is nagyon színvonalas minden területen.
2016. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
56%
Én is a Berzsenyit, nincs olyan iskola amelyiknek jobb, összetartóbb közössége lenne és nem csinál versenyegereket a diákokból, de nagyon jó eredmények vannak és nagyon szép belülről, ha odamész, ígérem,nem bánod meg.
2016. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
61%

Én a Verest. Sokan mondják, hogy jaj, versenyistálló, jaj, túlterhelt lesz a gyerek, túl nagy lesz rajta a nyomás, de ez egyáltalán nem így van. Rengeteg versenylehetőség van szinte az összes tantárgyból, de nem szegeznek pisztolyt a fejedhez, ha nem jelentkezel.

Amúgy szerintem jó a közösség, a tanárok is rendben vannak, a követelések teljesíthetőek, az osztályozás pedig korrekt.

2016. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
65%
Mindenképp a Berzsenyit!! Nagyon jó a közösség csak ajánlani tudom!
2016. okt. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%
Óbudai Árpád Gimnáziumot:)
2016. okt. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
Csak a Berzsenyi! Színvoalas oktatás, kiválló közösség.
2016. nov. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%

Árpádot!

Nagyon jók a programok,a közösség és a hangulat is!;)

2016. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Árpádosok, van köztetek, aki esetleg nyelvi osztályba jár? Írhatok privit? Vagy ha a kérdés feltevőjét nem zavarja, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy az Árpád tényleg nagyon reálos suli? Akik a nyelvi osztályba járnak, azokkal elnézőbbek kicsit a reálos tanárok? :) Köszi, ha válaszoltok.
2016. dec. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!