Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatikus könyvtáros...

Informatikus könyvtáros szakon mennyire kemény a matek és a fizika? Ez egy bölcsész szak

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen egyáltalán fizika és matek.


De nem is ér semmit ez a szak.. bölcsész szakok közül jobban járnál pl valami nyelv szakkal.

2016. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még a régi rendszerben végeztem, nekünk nem volt se matek, se fizika, szerintem most sincs. Az infós része számunkra elég nehéz volt, bölcsészfejjel, meg sok felesleges dolog is volt, de Persze azóta változtak a dolgok, követelmények. Nem is akarom szétoffolni a kérdést, de ne válaszd ezt a szakot, ha a jövőben meg is akarsz élni valahogy... Szakmámban dolgozom, imádom, de közalkalmazotti bérből nem sok mindent lehet kezdeni... Inkább egy nyelv ahogy az előző válaszoló írta.
2016. szept. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Milyen fizika?

nem kell oda semmi fizika

2016. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Milyen fizika?

Nem kell oda semmi fizika

2016. szept. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

bizton állíthatom hogy semmi számolás matek fizika nincs a szak elvégzése alatt

max a krediteket számolgathatod

2017. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!