Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy és számvitel felsőfokú...

Pénzügy és számvitel felsőfokút érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés
Az alapfokra nincs pénz.Az állami ponthatár meg túl magas

2016. szept. 21. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes elvégezni? Érdekel, szeretnél vele foglalkozni? Akkor tanulj, hogy minél több pontot elérj, nem lehetetlen.
2016. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De felsőfokúval el lehet helyezkedni?Az államira 491 volt a ponthatár,nekem 370 van.
2016. szept. 22. 14:53
 3/6 anonim ***** válasza:
491? Melyik egyetemre akarsz menni? Biztos van ahol alacsonyabb, igaz sehol se 370. Miért ne lehetne elhelyezkedni? Az csak rajtad múlik. Épp itt gyk-n olvastam, hogy ehhez kapcsolódó OKJ-val is el lehet helyezkedni.
2016. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
pènzügy számvitel alapkèpzèsre mindenhol 450körül mozog a ponthatár! ès vankba v könyvelès iranyába lehet elhelyezkednu egy felsőfokúval?,olvastam h 90kreditet beszamitanak es nem 3,5èv hqnem 2èv utánna az alap kèpzès
2016. szept. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

BGE Gazdálkodási kar Zalaegerszeg.Itt van a városbab.Az a baj,higy nagyon keveser vesznek fel állami alapképzésre.De itt inkább a matekot nézik,nekem a magyar-törivel van 370,ide olyan 340 körül lenne kb

Mennyivel ér többet az alapképzés a sima felsőfokúnál?A felsőfokúval is el lehet helyezkedni,lehet jól keresni?

2016. szept. 23. 16:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 4. írta alapképzésbe be lehet számítatni a felsőfokúban megszerzett krediteket, így ha nem is kapnál munkát, akkor is bekerülhetsz egyetemre államira (?), amit kevesebb idő alatt befejezhetsz. De ha jó vagy a szakmádban, szinte biztos, hogy felsőfokúval is el tudsz helyezkedni. Mint írtam (3. válasz), hallottam, hogy ehhez kapcsolódó OKJ-vel is el lehet helyezkedni, és az még a felsőfokúnál is kevesebbet ér. Az szerintem egyértelmű, hogy diplomával jobban lehet keresni, mint egy felsőfokúval.
2016. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!