Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legjobb főiskolai/egy...

Melyik a legjobb főiskolai/egyetemi szintü szak (lánynak) vagy felsőfokú okj amit külfödön is tudna végezni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 28. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

1. legjobb: milyen szempontok alapján?

2. lánynak?? Nincs nemek szerint különbség

3. főiskola és egyetem megszűnt, mint fogalom. Alap, mester és osztatlan képzés van

4. külföldön? az okj magyar sajátosság. Melyik ország? Milyen nyelvterüket?


A nemi szerveden kívül semmi mást nem tudunk rólad. Így mégis mi alapján javasoljunk báááármit is?

2016. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazgatásszervező szak után melyik lenne a legjobb mesterképzés?
2016. szept. 28. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Én inkább természettudományi, műszaki, egészségtudományi, agrártudományi, környezettudományi, élettudományi szakokat ajánlanék, hiszen ezek adnak nemzetközileg kompatibilis tudást.
2016. szept. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
Figyelj kislány, ha ennyire egyszerű vagy, hogy az első válaszban leírt dolgok neked nincsenek meg, akkor ne a külföldben gondolkodj, mert szerintem a szomszéd faluban is nehezen állnád meg a helyedet. Ha meg mégis annyira nagylány vagy, hogy külföldre akarsz menni, akkor legyen benned annyi önállóság, hogy rászánsz egy hetet a felvi.hu és okj-s képzéseket nyújtó intézmények oldalának böngészésére, nem pedig a gyakorin várod a megváltást. Ha nincs ötleted kérj segítséget az osztályfőnöködtől és menj el pályaválasztási tanácsadásra.
2016. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!