Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre mehetek még,...

Milyen egyetemre mehetek még, ha állatokkal szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

A legnagyobb álmom, hogy bekerüljek az állatorvosira, nagytestű háziállatokkal szeretnék foglalkozni, de jelenleg nagyon bizonytalannak érzem, úgyhogy szeretnék kicsit informálódni, hogy milyen lehetőségek vannak még.

Mindenképp állatokkal kapcsolatos érdekelne, és elsősorban nem tenyésztés meg az ehhez hasonlók.

Szóval kíváncsi lennék, hogy milyen megoldások vannak, amik leginkább hasonlítanak az eredeti elképzeléshez. :)



2016. okt. 28. 15:16
 1/2 anonim válasza:

Ugyanebben a cipőben járok magam is. Amikre én gondoltam, gondolok:


kutyakozmetikus, kutyakiképző (ezen belül esetleg külön, kifejezetten a rendőrkutya kiképzés, vannak pl drogkereső kutyusok, vagy vakvezetők betanítása, ez szerintem izgalmasabban hangzik, mint a hozzá nem értő gazdik neveletlen kutyáival bajlódni, már bocsánat), lovas terapeuta (de ehez előbb kell gyógytornász végzettség!), még talán az állatorvosi aszisztens jöhetne szóba, de nem is tudom, sok helyen ezt a szerepet az állatorvos egyik családtagja tölti be, szóval nem biztos, hogy megéri elvégezni protekció hiànyában. Vagy, válassz olyan munkát, amit kevésbé szeretsz, ám megélsz belőle, és legyen a hobbid az állatokkal kapcsolatos! Bár menhelyet alapítani rengeteg költség, de én bevallom, kezdek ezen gondolkodni ami a hosszú távú céljaimat illeti. (Jelenleg csak önkéntes vagyok, de hát ez valjuk be lazább)

2016. okt. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez lemaradt:


Bocsi, ezek nem egyetemek csak okj-s képzések, legjobb tudomásom szerint azonban nincs másmilyen állatos egyetem az állatorvosin kívül. (Abból is egyetlen egy van itt hazánkban, méghozzá Bp-n)

2016. okt. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!