Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Metropolitan turizmus és...

Metropolitan turizmus és vendéglátás szak? Lent kifejtettem a kérdéseket.

Figyelt kérdés

Metropolitanon turizmus és vendéglátás szakon végzett,vagy oda járó hallgatók válaszai érdekelnének elsősorban.Minden érdekelne a szakról,pl milyenek a tantárgyak,van e erős matek tudást igénylő tárgy (mint mondjuk a BGE-n)és a kötelező szakmai nyelvvizsgák mennyire nehezek?:)

Válaszokat előre is köszönöm,az olyan válaszadók pedig légyszíves kíméljenek,akik szerint a METU vagy a turizmus szak nem jó,mert ezek a vélemények egyáltalán nem érdekelnek :)



2016. nov. 12. 01:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Te most komolyan elhiszed, hogy "egyetem" kell egy vendéglőhöz? Hülye vagy? Üsselek?
2016. nov. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

"ezek a vélemények egyáltalán nem érdekelnek :)"


Majd érdekel, ha munkanélküliért állsz sorba a díszdiplomáddal...


Aztán lehet menni tüntetni, hogy mehcsoda szar a kormány!

2016. nov. 12. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak azon gondolkodj el, de őszintén!

Te miért vennél fel valakit ezzel a papírral, bármire is?

Vagy konkrétan mire vennéd fel ezzel a papírral?

És mennyi fizetést adnál neki, csakmert neki van ilyen papírja, a másik háromnak meg nincs?

2016. nov. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jézusom :DDD olvasni tudtok?:D

"az olyan válaszadók pedig légyszíves kíméljenek,akik szerint a METU vagy a turizmus szak nem jó,mert ezek a vélemények egyáltalán nem érdekelnek"

kár volt erre pocsékolni az időtöket,de nyilván nagyon unatkozhattok,ha nincs ettől jobb dolgotok hogy kifejtsétek a szánalmas véleményeteket,amit előre kértem hanyagoljatok.Ha szerintetek nem lehet ezzel elhelyezkedni,akkor remélem ti mérnökök vagy orvosok vagytok...de ha jól sejtem a diplomával köszönőviszonyban sem álltok,azért értek rá a gyakorin fikázni.Vagy ha mégis,akkor örüljetek hogy a sok turizmusos nem veszi el előletek a munkalehetőségeket ;)

2016. nov. 13. 23:21
 5/7 anonim válasza:
67%
Én is erre a szakra szeretnék menni, de az előttem kommentelő segédmunkás sötétbunkó embereknek írom: egy kicsit színvonalasabb szállodát/hotelt/éttermet/éjszakai klubbot vagy egyéb szórakoztatóipari egységet nem fog senki egy sz@ros OKJ-s papírral vezetni;) ha akár egyik se leszel ezek közül, csak egy sima pincér, már akkor se a személyzeti étteremben kezdesz, de minimum recepciósként. Ne írjatok ekkora hülyeségeket, a bátyám ezt a bsc-t csinálta meg, most svájcba supervisor (egy hotelben ellenőrzi 8 órában a személyzet munkáját), 3000 frank felett keres, plusz túlóra, egyéb juttatások, 13.havi juttatás, és még a jattot is szétlökik nekik nap végén. Kedves paraszt kommentelők, ti legyetek csak melósok, kedves kommentelő, ha esetleg a Miskolci Egyetemre jönnél, találkoznánk, bátyám is ott végzett, egyszer sem bukott, még pultozott is egy café-ban egyetem alatt;)
2017. jan. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kedves kérdező*-t akartam írni a végén
2017. jan. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én másik szakon vagyok, annyit tudok csak válaszként hozzáadni, hogy van gazdasági matek azon a szakon. Tudom, hogy ez nem sokat segít, főleg hogy azt se tudom, mennyire nehéz, de amiket hallok (talán csak pketyka) nem nehéz annyira, mint a BGE-n. Ajánlanám, hogy gyere nyílt napra, ott első kézből kaphatsz választ mindenről.
2017. jan. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!