Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol van ma Magyarországon...

Hol van ma Magyarországon természetgyógyász képzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A képzés mindenképpen csak levelező formában érdekelne és ha lehetséges, akkor nyáron, de ez nem feltétlenül fontos. Nappali szakon (ha egyáltalán ez felsőoktatási képzés), nem tudom csinálni idő hiányában, így is kétszakos hallgató vagyok. Jár itt valaki ilyen képzésre, vagy bárkinek ismerőse, barátai? Nagyon köszönök minden ezzel kapcsolatos információt!
2010. máj. 1. 18:12
 1/3 anonim válasza:

szia, sajnos egyelőre segíteni nem tudok, de viszont ez engem is érdekelne.

pontosabban én a különféle növényekért vagyok oda, még pontosabban gyógy- és fűszernövényekkel szeretnék foglakozni, termesztés és méginkább felhasználás, szeretném elsajátítani használatukat, kb. mint anno a "füvesasszonyok"

ha netán ebben is tud valaki segíteni akkor az nagy örömet okozna.

bocs h ide írtam... de annyira megörültem h valaki érdeklődik a természetgyógyászat iránt.

2010. máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
2010. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia, első vok,

köszi az infót! eddig ez a leghitelesebb és számomra leginkább kivitelezhető oktatás amit találtam, és még mellé ETI-s is, nem csak körülkamuzza az oklvél hogyanját mint néhány más helyen.

2010. máj. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!