Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan gimnázium/szakgimnáz...

Van olyan gimnázium/szakgimnázium Budapesten, ahová 2-es tanulóként felvesznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most 8.-os vagyok, már nagyon agyalni kell a továbbtanuláson. Majdnem mindenből 2-es lettem 7.végén, és most is magyart, irodalmat, törit kivéve 2-es vagyok. (az olyan tantárgyakból, amelyeket nem néznek, pl ének, azokból 5-ös). Budapesten lakok. Milyen (szak)gimnáziumokba vennének fel? Érdekel a fodrászat, a vendéglátás.Az újbudai széchenyi gimit érdemes megjelölnöm? Vagy a Budai Nagy Antalt? Légyszíves írjatok ilyen iskolákat. Köszönöm. 14/l

2016. dec. 13. 15:11
 1/4 anonim válasza:
most őszintén, ha ilyen rossz tanuló vagy, akkor miért akarsz gimibe menni? csak még jobban szétszívatnak, keress valami szaksulit.
2016. dec. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj szakmára
2016. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan suliba menj amibol 5-os vagy. En sem voltam jo tanulo de kivalo "muvesz" lettem. Most azert tettem idezojelbe mert ez igy tag fogalom de muveszeti tevekenyseget folytatok amiben jo vagyok. Kutya nem kerdezi hanyas voltam matekbol anno, cserebe jovedelmezo az eletmodom mert nem olyan dolgot eroltettem amiben nem vagyok jo ;)
2016. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere Szombathelyre:D a Premontrei gimibe kettes-hármas tanulókat is felvesznek, meg a Kanizsaiba se nehéz bekerülni
2016. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!