Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kell jelölni, ha egy...

Hogyan kell jelölni, ha egy iskolán belül két tagozatra is szeretnék jelentkezni?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a papír, amit minden nyolcadikos megkap.. amin meg kell jelölni az iskolákat... Én egy olyanba jelentkezek, ahol angol kéttannyelvű oktatás van. Biztosítékként, ha oda nem vennének fel, bejelölöm a sima magyart is... És ezt milyen módon kell feltűntetni azon a bizonyos lapon?

2017. jan. 7. 20:52
 1/3 anonim válasza:
Sziaa,énis nyolcadikas vagyok énis a pálya választás előrt állok és énis így vagyok ahogy te.. nekem azt mondták hogy ha egy iskolán belül kettőt szeretnél megjelölni , akkor mind a kettőt külön kell írnod ,le irod a suli nevét ahova szeretnél menni utána meg azt hogy angol vagy német nemtudom melyiket akarod,utána amit másodiknak jelölsz ugyanabban a suliba , megint le irod a suli nevét és utána azt hogy magyar vagy amelyiket másodiknak akarod:) a lényeg hogy ha kettőt jelölsz semmiképp ne írd egybe a kettőt:) remélem érted amit írtam szarul magyarázok bocsii:)
2017. jan. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgyszintén nyolcadikos vagyok és velem is ez van, vagyis, hogy egyszerre 2 tagozatot jelölök meg. Jól mondta az előző, ha kettőt jelölsz az kettőnek számít! Semmiképpen ne írd egybe őket, mert azt "nem veszik figyelembe" (kicsit nehéz megfogalmazni). Ami a lényeg, hogy úgy írd be, mintha két teljesen más sulit jelölnél meg:D remélem tudtam segíteni!
2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket :)
2017. jan. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!