Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim vannak,...

Milyen lehetőségeim vannak, ha történelemmel szeretnék foglalkozni?

Figyelt kérdés

Kilencedikes gimnazista vagyok, akitől még messze áll a továbbtanulás, de most jelenleg úgy érzem, hogy később a törit szeretném tovább vinni, és azzal szeretnék foglalkozni. Persze ez még változhat, tizenkettedikre valószínűleg teljesen átfordulok. Most viszont kíváncsi vagyok, hogy milyen lehetőségeim vannak a törivel? Milyen szakokra jelentkezhetek, milyen végzettségem lesz, és később mivel tudok foglalkozni?

Bocsánat, ha valamit rosszul fogalmaztam meg, nem értek a témához, épp ezért szeretnék érdeklődni:)



2017. jan. 10. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Szia! Mondjuk tanárnak mehetnél, általános iskola, középiskola vagy felsőbb oktatás. Nem biztos hogy meg fog változni :) lehet hogy 10000szer meggondolod magad, de a végeredmény ettől függetlenül lehet még ez. Nekem ez az első ami eszembe jutott, jól is keresnek, nyáron szabadnap, csak néha kell bemenni de még azért is fizetnek.
2017. jan. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!