Milyen tanfolyamot, okj képzést vagy egyetemet érdemes elvégezni amivel ma Magyarországon egy 25 éves férfi boldogulni tud?

Figyelt kérdés
lehetőleg tapasztalat alapján válaszolj

2017. jan. 14. 13:25
 1/3 Donald J. Trump ***** válasza:
Amiben komparatív előnye van.
2017. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Például?
2017. jan. 14. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Énszerintem programozó informatikus, esetleg logisztikus, anyám szerint sokat keresnek, fodrász, bérszámfejtő/ bérügyintézőből láttam még pl, hogy volt, hogy kerestek. Amúgy hát olyat , amit szeret. Hogyha esetleg volt valami gyerekkori álmod, csak eltérítettek tőle, lebeszéltek róla, akár véletlenül, hogy közben támogattak volna, csak valamivel elijesztettek tőle. Amúgy szalagavatós ruhás cégeknél is asszem mindig van meló. Amúgy nemtom, mik lehetnek még. Talán pl jogász is, de azt mondjuk nem tudom, egész pontosan mit csinál, hol dolgozik, konkrétan az ügyvédet tudom. Amúgy tényleg passzolok, de szerintem a programozók ők jól keresnek, én ismerek. Ja meg valaki mondta, hogy pl grafikust is mindig keresnek, ilyen plakáttervező-céglogótervező, kiadványszerkesztő, ilyesmik. Esetleg talán bolti eladó-árufeltöltő. Amúgy tényleg nem tudom, csak próbálok tippeket adni. De mondjuk mihez konyítasz, vagy milyen dolgokkal szeretsz hobbi-szinten foglalkozni, ami lázba hoz, amiért lelkesedni tudsz? Amit nagyon jól esik csinálni, és nem is munkaként éled meg? Színházi díszlettervező, kutyakiképző, úszómester, benzinkutas, vonatvezető, ápoló, fociedző, közgazdasági elemző izé, tanár, recepciós, felszolgáló étteremben, szerelő, ruhatervező, író, van valami olyan munka is, amikor új ízű termékeket kell kóstolni, van játéktesztelő, luxuságy-tesztelő, szakács, szobafestő, könyvtáros, faragó izé, akár szekrényekhez, akár szobrokhoz, stylist, pénztáros, fagyiárus, zenész, vegyész, orvos, színész, életvezetési vagy étkezési tanácsadó, pszichológus, kereskedő-raktáros cucc, ügyintéző titkár, vadőr erdőben, állatkerti etető, pizzafutár, pingpongozó, karatemester, lovasoktató, virágkötő, kameraman, riporter, szinkronszínész, műfordító, meseíró, marketing- manager, idegenvezető, rajzfilmkészítő
2017. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!