Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tovább, illetve "mi...

2105as kérdése:

Hogyan tovább, illetve "mi leszek\legyek ha nagy leszek"?

Figyelt kérdés

Lassan válaszút elé kényszerülök, mivel végzős vagyok és már érettségi előtt dönteni kell hogy hogyan tovább, de nen tudom, nem vagyok nagyon biztos már semmiben.

Az elektronika, elektromosság érdekel.

Mik azok az állások ahol ilyesmikkel foglalkozhatnék és milyen végzettség kell hozzá ? Havi kb 180 ezer ft nettó fizetésre gondoltam (lehet több is, de nem vagyok e téren nagyon nagyra vágyó).


2017. jan. 15. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen érdeklődési körrel nem lőhetsz mellé. Ma az egyik legjobban fizetéseket a villamosmérnökök kapják. De ha nem voltál matek és fizika faktos, akkor nem ajánlom - már jóval hamarabb döntened kellett volna arról, hogy mi szeretnél lenni. Okj-s képzések is indulnak ilyen témában, szerintem el is lehet velük helyezkedni. Ha pedig villamosmérnök szeretnél lenni, de nem voltál faktos, akkor szerintem halassz egy évet és készülj fel emeltre matekból és fizikából (akár tanárral), kicsit kóstolj bele a programozásba.
2017. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt meg tudod nézni a konkrét tantárgyakat (ez pl. ELTE anglisztika, de más egyetemnél is kb. 10 másodperc google kereséssel megtalálni). Én eredetileg anglisztikára akartam menni, de amikor ezt elolvastam rögtön utolsó helyre tettem (mondjuk ez egyéni probléma).

[link]

2017. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi, rossz kérdés :)
2017. jan. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!