Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az érettségihez még ma is...

Az érettségihez még ma is kell (50 óra? ) közösségi szolgálat?

Figyelt kérdés

És mikor volt olyan amikor nem kellett?

Egy ismerösöm 2012ben, egy másik tavaj érettségizett és Ők azt mondják, hogy nekik nem kellett...



2017. jan. 17. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Pedig tavaly már kellett és most is kelleni fog. 2012-ben vezették be. Tehát aki akkor vagy későbbi kezdte a középiskolai tanulmányait teljesítenie kell az 50 óra közösségi munkát.
2017. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Tavaly volt az első év amikor már feltétel volt az 50 óra teljesítése. Aki nem teljesíti az nem mehet érettségizni, ez azóta is így van.
2017. jan. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még esetleg megerősítésre vágynál, akkor leírom én is, tavaly volt ez először az érettségi feltétele, idén és az elkövetkező években is az lesz előreláthatólag.
2017. jan. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
100%, hogy kell, de ha gimibe mész, akkor első évben fognak tartani egy tájékoztató órát, ahol mindent elmondanak erről ;)
2017. jan. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? A szabály azokat érinti akik 2012-ben vagy az után kezdték meg a tanulmányaikat. Ez tény! Pontosan pedig azt jelenti, hogy tavaly volt először követelmény az érettségin.
2017. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem egészen, mert nem csak 4 évfolyamos középiskolai osztályok vannak, hanem 5, 6, 8 évfolyamosak is, és nekik is tavalytól kötelező, vagyis nem a kezdés éve számít. De azért én felpontoztalak, ha ez vigasztal.
2017. jan. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!