Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább szeretnek menni tanulni...

Tovább szeretnek menni tanulni de a szüleim nem akarjak tamogatni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehat az van h èn nem magyarorszagon elek hanem külföldön de magyarorszagra szeretnek menni tanulni az van h èn cukrász szeretnek lenni de a szuleim orvosira akarnak kuldrni de en nem szeretnem mert nem akarok azzal foglalkozni ès aki tudd nekem segiteni egy jò cukrasz iskolátt elkuldeni nagyon jò jönne mivel tanácstalan vagyok ! De mèg aki tudd valami nagyon jo iskolat vagyis szak iskolat annak is szivesen fogadom a valaszat !
2017. jan. 17. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Nem kell attól félned, hogy téged felvesznek az orvosira..
2017. jan. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
OKJ-s képzésben lehetsz cukrász, sok helyen van cukrász suli Magyarországon. Érthető, hogy a szüleid féltenek, mert nagyon más egy szakma és egy hatéves egyetem, és ha ők az utóbbit szánják neked, biztos nehezen élik meg, hogy egy teljesen más irányt választasz. Viszont, aki eleve úgy megy az orvosira, hogy nem akarja elvégezni, annak nettó gyötrelem lesz onnantól az egész élete. Biztosan jót szeretnének neked, úgyhogy szerintem a legjobb az, ha leülsz és megbeszéled velük. Köthettek még akár kompromisszumot is, hogy ha elengednek cukrász suliba, utána szívesen tanulsz vendéglátást vagy valami hasonlót, amivel diplomát is szerezhetsz, és ha ilyesmiben mérik a sikerességet (ami nyilván nem ezeken múlik, de alapjáraton az ember a legeslegjobb esélyeket akarja a gyerekének, nem csoda, hogy szeretné, hogy diplomája legyen), szerintem valami hasonló megoldással már puhatolózhatsz náluk. Ne menj olyanra, amit nem szeretnél tanulni, abból egyikőtök se fog profitálni.
2017. jan. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csináld azt amit szeretsz! Sok sikert hozzá :)
2017. jan. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hol élnek a szüleid? Te az orvosira? Írni sem tudsz!
2017. jan. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Külföldön él...
2017. jan. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És aki külföldön él, az fel van mentve helyesírásból, vagy mi?..
2017. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!