Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon félek a felvételitől....

Nagyon félek a felvételitől. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

szombaton írom a felvételit ,de már pénteken be kell mennem szóbelizni szóval két napos lesz ( és ott is kell aludni 1 koleszbe),(Arany János Tehetséggondozó Program miatt)

nagyon izgulok,már el is sírtam magam miatta.

jó tanuló vagyok (4,93 ) lett a félévim, de egy gyenge iskolába járok,ezért nagyon félek.

ti hogy vagytok vele 8.osok?



2017. jan. 19. 19:27
1 2
 1/11 longlife ***** válasza:
Ha nem tudod konkrétan megmondani mitől félsz,akkor azt nagyfokú izgalomnak tudd be.Ha meg tudod,hogy mitől félsz,akkor változtass rajta. Amúgy meg a ...Mit csináljak?....nyugodtan menj,és írd meg a felvételit. Biztos sikerülni fog,csak bízz magadban..Sok sikert..
2017. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az érettségi százszor rosszabb lesz. Nem kell félni.
2017. jan. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2017. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég nagy baj lehet veled, hogyha ezért elsírod magad, főleg 4.93-mas átlaggal. Amúgy én is holnap írom, sok sikert!
2017. jan. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én baromira félek! Nem tudok másra gondolni csak a felvételire és nagyon parázok. Nekem csak írásbeli lesz holnap. És már egyszer én is elsírtam magam emiatt. Majd írj hogy sikerült. Amúgy én is kiírtam egy ilyen kérdést xd
2017. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Fhu én is nagyon félek ,őszintén én is elsírta magamat ma magam egyszer. Sok sikert. !
2017. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát.. az idei elég nehéz volt, meg kicsit el is rontottam a matekot... nektek,hogy sikerült??
2017. jan. 21. 18:19
 8/11 anonim válasza:
a magyar könnyen ment a matekról ne is beszéljünk az nagyon nehéz volt az egészből alig tudtam valamit :(
2017. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Magyar izi vót, matekból meg örülök ha a fele jó lesz!
2017. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én is úgy vagyok :/ pedig itthon a tavalyit 40 pontosra megirtam ez meg ilyen ne is beszéljünk róla lett
2017. jan. 21. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!