Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvételi! Izgultok? Mire...

Felvételi! Izgultok? Mire számítotok? Holnap pedig majd a kb pontszámot is leírhatjátok, meg azt, hogy mennyire gondoltátok nehéznek. C;

Figyelt kérdés

Én eddig nem izgultam,meg eleve nem vagyok olyan típus,de így egy nappal előtte már kezdek.

Kitűnő vagyok és voltam mindig is,matekból elég jó vagyok,több megyei versenyt nyertem már,tehát szerintem annyira nem fogom elrontani,hogy sehova sem vesznek fel.(mármint ahova menni szeretnék)

Sokat gyakoroltam,matekból eddig kétszer 49 pontosat írtam,magyarból 48 volt a legjobb.Magyarból rosszabb vagyok,de negyven alá még hál istennek nem mentem,matekból 45 alá sem,ha jól tudom.


Mielőtt jönnétek azzal,hogy mekkora egy stréber,beképzelt idióta vagyok,aki hazudik,és csak másoknak akarja mutogatni,mit tud,közlöm,hogy nem.Nyilván nem azt mondom,hogy szarnak érzem magam,de a Debreceni Fazekas Mihály Gimibe azért kell a 90 feletti pont összesen.



Szóval arra lennék kíváncsi,ti mit éreztek most,mire számítotok,hova szeretnétek menni.

Holnap ugye meg jó lenne tudni,nektek hogy sikerült.c:

Köszi a válaszokat.c:



2017. jan. 20. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem izgulok, már nem járok iskolába.
2017. jan. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

"Debreceni Fazekas Mihály Gimibe azért kell a 90 feletti pont összesen."

Ez nem igaz, a 90 pont még az Eötvösbe meg a Fazekasba, Apáczaiba is túlzás, jó mondjuk itt/ott olyasmi az átlagos :D

80 ponttal simán fel fognak venni, de tagozattól függően 70-75 ponttal is jó esélyed van.

Azért nem egy világmegváltó hely az. Annyira nem kell izgulni.

Sok sikert! :)

2017. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem izgulok, pedig bőven szarabb felvételiket írtam eddig xd magyarból örülnék a 35-40 pontnak, matekból már a 20nak is
2017. jan. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a debreceni Fazekasról van szó...oda kell is:D
2017. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%

Igen, lehet nem jól fogalmaztam. Szóval a Budapestibe sem kell ennyi. Nemhogy oda :D

Egyébként meg ne vicceljetek már, ismerősömet 72 ponttal vették fel tavaly....

2017. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70-80 pontot szeretnék írni. Ennyi az elvárásom magamtól.
2017. jan. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Matek-fizika szakra szeretnék menni,és mivel a szóbelitől jobban tartok,így nyugodtabb lennék,ha az írásbelit bőven átlagon felül írnám meg.

Lehet,hogy felvennének kevesebb ponttal is,de én mindig sokat várok el magamtól,ennyi.

2017. jan. 20. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, 90pont felett,annyira tul van reagálva ez a felvételi. En a fazekasba jartam es 78 pontot irtam azt hiszem annak idejen.
2017. jan. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!