Létezik olyan, hogy egy általános iskolás gyermek nem iskolába jár, hanem interneten keresztül tanul?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, és össze futottam egy nagyon egyszerü magyar családdal, akiktöl kérdeztem, hova járnak a gyerekek iskolába, és azt mondták hogy interneten keresztül tanulnak. A gyerekek és a család sem beszél semmilyen idegen nyelven.
2008. okt. 10. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Én még ilyet nem hallotam.melyik országban van ez???

Akkor nagyon sok gyerek nem járna suliba,és nem is tudom,hogy mi lenne a következménye.

ha csak nem milliomosok,és magán tanulók,de ahhoz magán tanár kell.

2008. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták otthon kikérték az iskolábol és interneten kapják a tananyagot. Ez egy nagyon egyszerü család, ahol apuka dolgozik németországban kiküldetésben és kivitte a pereputtyot is. Ès azért kérdeztem öket mert a gyerekek iskoláskoruak. Azt tudom hogy mit kell tenni ha rendes iskolába akarják itt iratni, hogy otthon hol kell kikérni egyebek, de ilyen internetes verziórol én sem hallotam.
2008. okt. 10. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai ismerosom (anyuka) tanítja a gyerekeit, de ha jol tudom, akkor ok is vizsgaznak ev vegen.

ilyenrol meg nem is hallottam.

2008. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, ilyen okkal, hogy a család ideiglenesen külföldön tartózkodik, az iskola engedélyezheti a magántanulói statust. Félévkor, év végén itthon kell vizsgázniuk a tananyagból.
2008. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!