Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A budapesti Kölcsey Ferenc...

A budapesti Kölcsey Ferenc Gimnáziumban milyen a közösség? + Ki hány ponttal került fel az ideiglenes felvételi rangsorra, és hányadik?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak hetedikes vagyok, de már nagyon készülök a felvételire, egyelőre a Kölcsey tűnik a biztos elsőnek. Nem igazán izgulok maga a felvételi miatt, inkább a közösség miatt izgulok, fontosnak tartom, egy társasági emberként, aki legszívesebben bárkivel elbeszélgetne. Eddig azt hallottam, hogy a közösség tele van értelmes emberekkel, nagyon jó, de már olyat is hallottam, hogy a NYEK-esek között van pár sznob. Ez igaz? Általában nyitottak a diákok megismerkedni valaki újjal, vagy inkább maradnak a már megszokott baráti köreikben/klikkeikben ? Bocsánat, hogy belevesztem a részletekbe, amire szinte senki nem tudja a biztos választ, de tényleg nagyon érdekel! :) Jöhet bármilyen osztályos, ott tanulótól válasz, hozzátartozók vagy barát véleményét is nagyon szívesen elolvasom!


A második kérdést inkább csak azért tettem fel, mert kíváncsi vagyok az eredményekre, és a későbbieknél viszonyítani is szeretnék valamihez, eddig a Kölcsey honlapjára csak átlagot írtak ki (vagy még azt se).


Előre is köszönök minden választ!



2017. márc. 6. 19:55
 1/5 anonim válasza:
Hali, NYEK es vagyok, és egyáltalán nincsenek sznobok, legalábbis a mi évfolyamunkban. Nagyon jó a közösség, imádom, hát azért van pár osztály aki magasabb rangúnak érzi magát, de szerintem ez mindenhol elôfordul.
2017. márc. 7. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Uu utólag rájöttem hogy én a kéttanra gondoltam te meg nem 😂 na hat igen ..
2017. márc. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem nincsenek személyes tapasztalataim. Most felvételiztem. 171 ponttal a 37. vagyok a francia 2tanon.
2017. márc. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam a francia kéttannyelvűbe jár, és nagyon jó az osztályközösség, nagy könnyen elfogadták egymást. Ilyet kívánok minden gyereknek! :-) Nem bántuk meg a Kölcseyt!!!
2017. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
francia kéttannyelvűn 25. vagyok 175 ponttal (maxos szóbelin vagyok túl,pedig nem teljesítettem olyan jól szóval azt kell mondjam elképesztő jófejek voltak a tanárok, meg nagyon kedvesek is)
2017. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!